Haber

Yıldız Tilbe’nin ‘İnsan Hayatı Tüm Canlılardan Daha Önemlidir’ Açıklaması Tepki Aldı

Şarkıcı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde Van’da köpek saldırısı sonucu hayatını kaybeden Mete Durna’nın ölümüyle ilgili paylaşımına tepki gösterenlere yanıt verdi. Tilbe, “Doğada insan hayatı tüm canlılardan daha önemlidir.” açıklama yaptı.

Tilbe açıklamasının ardından yeniden gündeme geldi.

30 Ocak’ta evinin önünde köpeğin saldırısına uğrayan ve boğazından yaralanan Mete Durna’nın yaşamını yitirmesinin ardından şunları söyledi: ‘Bütün kanunsuzluklar yasal hale geldi; Çocukları, kadınları, yaşlıları ve sokaktaki insanları mahveden köpekler öldürülüyor ve yasalarca korunuyor, bu onların suçu değil. İnsan canı köpeğin canı kadar değerli değildir, Allah buna sebep olanların yanına koymasın, kulağını yumayan gözünü yumanı iflah olmaz.Paylaşımı yapan Yıldız Tilbe’ye tepki yağdı.

Tilbe kamera önünde kendisine tepki gösterenlere yanıt verdi.

Kendisine yansımaların sorulması üzerine Yıldız Tilbe, “Doğada insan hayatı tüm canlılardan daha önemlidir” dedi. söz konusu.

Hayko Cepkin’den tepki

Tilbe’nin yaptığı son açıklama haberini sosyal medya hesabından aktaran sanatçı Hayko Cepkin, şunları söyledi: ‘Kendisini ve doğadaki varlığını her şeyin üzerinde görme yanılgısına düşmüş, yaşam bilincini yitirmiş insanın açık bir örneği. Doğduğu anda yardım edecek kimse yoksa, kendi kendine bile büyüyemeyen bir varlığı ne yazık ki hafife alıyorsunuz.’mimikleriyle tepki gösterdi.

Tilbe’nin açıklamasına gelen tepkiler şöyle ?

Tilbe’nin temeli de paylaşıldı ?

pehlivankoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu