Haber

Sezon ‘Ralli’ Bodrum ile açıldı

MUĞLA (İGFA) –Karya Araba Spor Kulübü’nün “Çocuklara Çifte Tatil Hediyelerini Al, Haydi Başla” sloganıyla başlayan organizasyonda, sporcular ve seyirciler el birliğiyle deprem bölgesine gönderilmek üzere yanlarında getirdikleri oyuncak ve hediyeleri teslim etti. Bodrum Gönüllüleri ile.

Nurol Makine tarafından tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen Yörük 4×4, tören startı başlamadan önce izleyicilerle buluşarak büyük ilgi gördü. Yardımcı pilot olarak başlayan oyuncu Çağrı Çıtanak’ın startını yine çok sevdiği oyuncu Başak Gümülcünelioğlu Çıtanak verdi.

Karya Araba Spor Kulübü’nün 14-16 Nisan tarihlerinde Duja Hotels, VST Tour, Analysis Partner, Oasis Bodrum, Noa Power, BESİAD, OYDER’in katkılarıyla 69 otomobil ve 138 sporcunun katılımıyla düzenlediği rallide, genel klasmanda ilk üç sırayı paylaşanlara Bodrum Sağlık Vakfı öğrencileri tarafından ödülleri verildi. Amfora şeklinde özel kupalar takdim edildi.

Organizasyona değer katan Petrol Ofisi CEO’su Mehmet Abbasoğlu, “Petrol Ofisi 2023 Maxima Rally Championship’in Bodrum’da düzenlenen ilk yarışında adeta tozları dumana katan bir heyecana tanık olduk. Türkiye’nin en kapsayıcı organizasyonu ve sonraki parçaları sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu vesileyle TOSFED’e ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Eren Üçlertoprağı yaptığı konuşmada, “Icrypex ana sponsorluğunda Bodrum Rallisi ile 2023 sezonuna keyifli bir başlangıç ​​yaptık. Türkiye Ralli Şampiyonası isim sponsoru Petrol Ofisi Maxima. , gerek markasının gücü gerekse pazarlama faaliyetleri ile büyük değer kattı.İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği bu başarılı organizasyonda emeği geçen KAROSK kulübümüze, tüm yetkililerimize ve değerli üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Bizi yalnız bırakmayan basın mensupları.”

haber-candir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu