Haber

Karısı şehri görmek bile istemedi! Paco Alcacer’in Samsunspor’a transferi tamamlandı

Uzun süredir Paco Alcacer’in peşinde olan Samsunspor, transferde mutlu sona ulaşamadı. Karadeniz ekibinin başkanı Yüksel Yıldırım, Hedef Halk’a yaptığı açıklamada İspanyol golcünün transferinden vazgeçtiklerini belirtti.

“ARTIK VAZGEÇTİK”

Yüksel Yıldırım yaptığı açıklamada, “Önceki gece itibarıyla transfer olumsuz sonuçlandı. Kulüple anlaşma yaptık. Ama o başka kulüplere bakıyordu. Eşi Samsun’a gelmek istemedi. Ben de dedim ki; ‘Onu davet edelim, özel uçak gönderip eşiyle birlikte götüreceğim. Samsun’a gelsin.’ “Ben kendisine ‘ziyaret etsin, sonra kararını versin’ dedim ama o bunu da kabul etmedi. O yüzden artık vazgeçtik.” sözlerini kullandı.

“KİRALIK OYUNCU İSTEMİYORUM”

Umut Meraş ile ilgili Yüksel Yıldırım, “Umut Meraş’ın transferi ile ilgili olarak Beşiktaş Kulübü, ‘Oyuncuyu satmayı planlamıyoruz, kiralık vermek istiyoruz. Satın alma opsiyonlu olarak kiralayalım’ dedi. Kiralık oyuncu almak istemediğimizi, mümkünse almak istediğimizi kendilerine anlattık. “İstemeseniz de vazgeçiyoruz dedik. Kiralık oyuncu istemiyorum. Oyuncuyu alacağız, cilalayacağız, sonra başka takıma gidecek.” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu