Haber

İmamoğlu’nun katıldığı açılışa “Aday ol, aday ol” sloganı damgasını vurdu.

İBB, dört çeşit yemek menüsünü 29 TL’ye sunduğu şehir restoranlarına bir yenisini daha ekledi. Avcılar’da 6. şubesi hizmete açılan şehir lokantasının açılışına Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve CHP Milletvekili Turan Aydoğan ile birlikte katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, restoranın önünde bekleyen coşkulu kalabalığa seslendi.

“ADAY OL” SLOGANI VERDİLER

İmamoğlu, “Bu bölgenin en büyük müjdesi elbette ki Sefaköy – Beylikdüzü metrosu olacak. Çok emek harcıyoruz. Bakanlık ısrarla Cumhurbaşkanlığı yatırım planına almıyor. Ama gidecekler az kaldı” Bundan sonra da ülkemizin her köşesine eşit hizmet sunmayı, milletimizin menfaatine iş yapmayı, bu vicdanla yapmaya devam ettiğimizi hep birlikte ülkemize ispat edeceğiz.” ifadelerini kullandı.O sırada kalabalığın “Aday olmalısın, aday olmalısın” sloganları atması dikkat çekti.

“MİLLET YİNE BU MİLLETİN TAPUSUNU ELİNDEN ALACAKTIR”

İBB Başkanı konuşmasına şöyle devam etti: “Bu ülkenin çocukları, gençleri, kadınları, erkekleri çok umutlu olsun. Bu ülkenin tapusu 86 milyon kişinindir. Bir şahsın, bir grubun değil. 86 milyon kişiye Millet devralacak Her şey çok güzel olacak Burada bir şehir lokantası daha açtık altıncı oldu 5 tanesinden 300.000 kişi faydalandı Gönül diledi, diledi diğer ihtiyaçlarını karşılamak ama maalesef ekonomik konular halkımızı düşük fiyatlara daha hesaplı doyurmaya yönelik.Öncelikle öğrencilerimize çok güzel bir hizmet oldu.Belediye başkanımızla birlikte tüm Avcılar’a keyifli hizmetler vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.”

Boğaziçi Üniversitesi yakınında açılacak şehir restoranı için hazırlıkların sürdüğünü belirten İmamoğlu, “Orada ki kardeşlerimizin, hocalarımızın yüreğine su serpelim” dedi.

saraykenthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu