Haber

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Giresun’da konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Belediyelerimizin hangi şartlarda çalıştığını, vatandaşımıza nasıl hizmet ettiğini biliyoruz. Hizmet ettikleri sürece tabii ki hazmedemezsiniz” dedi. söz konusu.

Torun, Ataşehir Belediyesi gazetecilerine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun programı kapsamında ziyaret ettiği Tirebolu Belediyesi’ne bu sabah operasyon düzenlendiğini hatırlattı.

Operasyonun gerekçesinin 55 bin liraya mal olan “mobilya alımı” ve “reklam panosu” ihalesi olduğunu savunan Torun, şunları kaydetti:

“İnanın çok üzgünüm, ülkemizin geldiği duruma çok üzüldüm, çok üzüldüm. 2013 yılında yaşanan bir olay için 10 yıl geçti, bu belge yeniden incelendi, hatta karar verildi” Soruşturmaya bile gerek yok’ denildi, Sayıştay denetledi, İçişleri Bakanlığı denetledi, bir şey çıkmadı. 10 yıl Sonra tıpkı belgeler karıştırılarak suç isnat edilmeye çalışılıyor. Buradan İçişleri Bakanına sesleniyorum artık bu haksızlığa ‘dur’ deyin Bakın bunları defalarca yaptınız sonuç alamadınız. bunlar ispatlandı.CHP’li belediyelerde bir olumsuzluk var gibi bir algı yaratarak bunu göstermeye çalışıyorsunuz.Vatandaşımız her şeyin farkında.Belediyelerimizin hangi şartlarda çalıştığını, vatandaşlarımıza nasıl hizmet verdiğini biliyoruz. hizmet ettikleri sürece sindirememeniz normaldir. sindirilemez ama seni besleyecek bir belediye başkanı lideri yok, Diz çökecek bir belediye başkanı yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu