Haber

Videoyu izleyenler yüzüğe odaklandı! Ronaldo’nun tek taşı fiyatıyla şaşırttı

Dünya Kupası öncesi Manchester United’dan ayrılan Cristiano Ronaldo’nun yeni durağı Suudi Arabistanlı grup Al Nassr oldu. Portekizli yıldızın transferi, kulübün resmi sosyal medya hesabından duyurulurken, 37 yaşındaki yıldız, 2025 yılının Haziran ayına kadar geçerli olan 2,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

TEKTAŞ YÜZÜK YÜZÜKLERİ

Portekizli yıldız, son dönemde taktığı saat ve yüzüklerle de büyük ilgi görüyor. Son olarak uçaktayken hayranlarına “Görüşürüz” mesajını veren Ronaldo, taşlarla süslenmiş ve kadın nişan yüzüğü olarak adlandırılan tektaş yüzüğü ve Jacob & Co ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. marka saat.

PARMAKLARINDA SERVET VAR

Ronaldo’nun taktığı yüzüğün fiyatının 200 bin sterlin yani yaklaşık 4,5 milyon olduğu iddia edildi. Jacob Arabo’nun ünlü isimler için özel olarak tasarladığı saatlerden biri olan Jacob & Co markasının fiyatının 770 bin dolar yani yaklaşık 14 milyon dolar olduğu iddia ediliyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Portekizli yıldızın taktığı tektaş yüzük kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, kullanıcılardan çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu