Yaşam

Onlar çok iyiler! Yakışıklı Oyuncu Kerem Bürsin’in Beklenen Romantik Komedi Dizisindeki Partneri Belli Oldu!

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, uzun süredir romantik komedi projesi üzerinde çalışıyor. Ay Yapım ile anlaşan Bursin’in ortağı nihayet belli oldu. Söz konusu dizinin detayları şu anda kesinlik kazanmasa da iki partnerin birbirine çok yakıştığını söyleyebiliriz. Detaylar burada!

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/k…

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Ay Yapım ile sözleşme imzalayan Kerem Bürsin’in hayranları uzun süredir yeni bir proje bekliyordu.

Son olarak Ay Yapım, Türk Hava Yolları’nın reklam yüzü Kerem Bürsin için yeni bir romantik komedi dizisinin başrolünü düşünürken Bursin’in dizideki partnerinin kim olacağı büyük merak konusu oldu.

Kulislerden gelen bilgiye göre Ay İmal sonunda Kerem Bürsin’in partnerini buldu!

Birsen Altuntaş’ın haberine göre güzel oyuncunun dizideki partneri güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan olacak!

Son olarak geçtiğimiz aylarda kesin kararını veren Darmaduman dizisinde izlediğimiz Between the World and Me and Sancaktutan isimli dijital çalışma deneme çekiminde oldukça iyi bir performans sergiledi.

İki oyuncunun katılımıyla gerçekleştirilen deneme çekiminde, ortakların uygun anlaşması ve yan yana uyumları tarafların prensipte anlaşmasını sağlarken Sancaktutan, yeni dizinin kadın başrol oyuncusu olacak. rastgele problemler oluşmaz.

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan prensipte ortak gibi görünüyor! Bakalım romantik komedi dizisi nasıl olacak.

Peki Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı beğendiniz mi? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu