Teknoloji

Eski Microsoft CEO’su Steve Ballmer, yeni tuvaletleriyle ilgili heyecanını gizlemedi

Microsoft’un eski CEO’su ve Los Angeles Clippers basketbol grubunun sahibi Steve Ballmer, tuvaletler konusunda gerçekten heyecanlı görünüyor.Ballmer, şu anda Los Angeles’ta yapım aşamasında olan yeni basketbol sahası Sezgi Kubbesihakkında bir inşaat güncellemesi sunarken heyecanını gizleyemedi.

Intuit Dome, Clippers’ın 2021’den beri yapım aşamasında olan yeni arenası olarak hizmet verecek. Dome’un tuvaletleri artık tamamlandı ve Ballmer’ın heyecanla belirttiği gibi çok fazla tuvalet var . Ballmer, ekibin katıldığı bir basın toplantısında inşaat güncellemesini sunarken oldukça heyecanlıydı. Gür sesiyle de tanınan Ballmer, Dome’da şu anda binden fazla tuvalet olduğu açıklandı . Birçoğu için bunun dünyadaki en heyecan verici haber olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz, ancak Ballmer kesinlikle heyecanlanacak.

Ballmer, basın toplantısında mikrofona şunları söyledi: tuvaletler! 1.160 tuvalet ve pisuvardiye kükredi ve devam etti: Bu, NBA ortalama tuvalet sayısının üç katı. İnsanların sırada beklemesini istemiyoruz, taraftarların devre sonunda, maçtan önce yerlerine geri dönmelerini istiyoruz.

Ballmer, NBA’deki en zengin grup sahibi ve Mark Küba(Dallas Mavericks’in sahibi) ve michael ürdün (Charlotte Hornets’in sahibi) diğer tüm yüksek profilli isimlerden daha fazla kazandığı bildiriliyor. Forbes’e göre Clippers’ın değeri 3,9 milyar dolar, bu da takımı 2014’te 2 milyar dolara satın alan Ballmer için harika bir yatırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu