Haber

CHP’liler ‘İçişleri’ tarafından kurulan paralel seçim kurulunun görüntülerini yayınladı

CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, “İçişleri Bakanlığı paralel seçim kurulu kurdu” iddiasının görüntülerini paylaştı.

Twitter’da paylaşımda bulunan Male, yayınladığı videoda, “İçişleri Bakanlığı bünyesinde kurulan paralel seçim kurulu ile ilgili bugün düzenlediğim basın toplantısında anlattığım görüntü. Bakın veri modülleri nasıl çalışıyor. Siyasi parti misiniz yoksa YSK mı?Sınıfların kapılarında asılı olan veya partinizin temsilcileri tarafından imzalanmış olanlara gidin.Tutanaklardan bilgi alın.Amacınız nedir?” düşürüldü.

‘VALIYET’E YAZI GÖNDERİLDİ’

CHP Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyen Muharrem Erkek, İçişleri Bakanlığı’nda seçimler için paralel bir yapı kurulduğunu belirlediklerini iddia ederek, “İçişleri Bakanlığı, CHP ile seçim takip modülü oluşturulmasını talep ediyor. tüm valiliklere mektubunda, “Nüfusu 20 bine kadar olan en az 3 ilçeye, 20-100 bin arasında olanlara en az 5, 100 binden fazla olanlara en az 10 personel atanacak” dedi. söz konusu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu