Haber

Billboard Müzik Ödülleri Kazananı “The Chainsmokers” Bir Trioya Girdiklerini Açıkladı!

2012 yılında Amerikalı DJ’ler Andrew Taggart ve Alex Pall tarafından kurulan ‘The Chainsmokers’ grubu Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards gibi önemli ödüller kazandı. Ancak bu sefer grup başarılarıyla değil olay yaratacak sözleriyle gündeme geldi. Detaylar için buraya gelin…?

Kaynak:https://people.com/music/the-chainsmo…

2012 yılında Amerikalı DJ’ler Andrew Taggart ve Alex Pall tarafından kurulan müzik grubu “The Chainsmokers”, Don’t Let Me Down müzikleriyle tüm dünyada adından söz ettirdi.

Grubun Grammy’leri, Amerikan Müzik Ödülleri ve Billboard Müzik Ödülleri var.

İkili bu kez müzikleri ve başarılarıyla değil olaylı açıklamalarıyla gündem oldu.

‘Babasını Arayın’ podcast’ine katılan ikili, cinsel hayatlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alexandra Cooper birden fazla kez üçlü seks yaptığını itiraf etti.

Bunun bir süre önce yaşandığını belirten 37 yaşındaki Pall gülerek, ‘Uzun zaman oldu’ dedi. dedim.

“Otel odalarını paylaşmak zorunda kaldığımız günler oldu. Avrupa’da kaldığımız yerlerde çift kişilik yatak var, ayırmıyorlar bile… Yani bu senaryoyu yaşamak zorunda kaldık diyebiliriz.”

‘Asla planladığımız bir şey değildi. Bu garip, yalan söylemeyeceğim.

33 yaşındaki Target, kariyerinin ilk günlerinde hayranlarıyla birlikte olduğunu ancak bu kişilerin setin fanatik hayranları olmadığını söyledi.

“Daha önce fanatik bir hayranla ilişkimiz olduğunu sanmıyorum. Bu insanların hiçbiri grubun logosunu taşıyan şeyler giymiyordu.’

The Chainsmokers, dördüncü stüdyo albümleri ‘So Far So Good’un tanıtımını yaparak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki 2022 turlarını geçen ay tamamladı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu